Tulekaitselakk B-s1,d0 20 kg

0,00 

Küsi hinda

Laost otsas

Tootekood: SB450-2 Kategooriad: ,

Tulekaitselakk B-s1,d0 (värvitu, matt)

Sobib olemasolevale värvile peale kandmiseks.

Kulu: alusvärv 200 g/m2

NB! Toode on mõeldud kasutamiseks ainult koos pinnalakiga!

Leegilevikut aeglustava toime põhimõte seisneb reaktsioonis, mis ilmneb, kui toode vabastab temperatuuri toimel mittetoksilisi aineid, mis aeglustavad puidu karboniseerumist.

Selle seeria toodete peamiste omaduste hulka kuuluvad kõvadus, vastupidavus kriimustustele, roostekindlus, ühtlane ja pehme viimistluskiht ning erinevate katete kiire kõvastumine. Seega tagatakse kasutajale antud toote näol suurepärane ajastus ning tulemused.

Kasutusalad: tuleaeglusti mis tahes puidule nagu näiteks seintel või lagedel olev punnlaud, mööbel, sisustuselemendid, stsenograafia, stendid jne.

Tarbitav kogus: kasutatava tulekaitsevärvi vajalik kogus selgitatakse välja tulekatsete abil saadud tulemuste põhjal.

Teoreetiline AMOTHERM WOOD 450 SB ja kaitsekihi AMOTHERM WOOD 450 TOP SB tarbitav kogus on vastavalt 200 g/m2 ja 160 g/m2

Lahjendamine: Toode tarnitakse õige viskoossusega ning seetõttu pole selle lahjendamine vajalik.

Pealekandmine: Raputage toodet enne katalüsaatori lisamist põhjalikult. Toodet võib peale kanda kardinatüüpi pinnakatmise või pihustussüsteemide abil, kas traditsioonilise tilk-haaval meetodi või õhuta pihustamise teel. Samuti võib kasutada harja, pidades meeles, et lõpptulemus pole optimaalne. Kui kasutatakse kardinatüüpi pinnakatmist, võib toote kasutusaeg olla lahusti aurustumise tõttu lühem. Kardinatüüpi pinnakatmiseks tarnitakse toode optimaalse viskoossusega, seetõttu on parem kasutada soovitatud koguseid, et vältida laki akumuleerumist. Seetõttu soovitame järgida alltoodud pealekandmise tsüklit:

Kandke peale üks kiht 200 g/m2 aluskihti. 24 tunni möödudes lihvige värvitud pinda 180 – 200 paberiga ning kandke seejärel peale 160 g/m2 pealiskiht.

Tehnilised näitajad:, AMOTHERM WOOD 450 SB seeria on meie tuletundlikkuse laborites läbi viidud ja standardis EN 13501-1määratud reeglitele vastavate uuringute tulemus.

Seda klassifikatsiooni saab rakendada mistahes puidu kaitseks, nagu näiteks seintel või lagedel paiknev punnlaud, nagu on määratletud standardis EN 13823 Tuletundlikkuse testid – Ehitustoodete süttivustundlikkus kokkupuutel üksiku põleva eseme soojusenergiaga ning standardis EN ISO 11925 Tuletundlikkuse testid – Ehitusmaterjalide süttivustundlikkus kokkupuutel otsese leegiga – Osa 2: Väikese leegi katse